Najlepsze kominki narożne z jakimi miałem do czynienia.
Biokominki, kominki ekologiczne https://kominki.ratur.com.pl/
Powrót do: Wyposażenie domu

Odpowiednie gniazda przy kominkach


Nie raz poruszałem już temat dylematu funkcjonalności i estetyki. Ciężko jest połączyć ze sobą te dwie rzeczy, ponieważ rzadko produkty ładne idą w parze z funkcjonalnością. Rzecz jasna nie jest tak zawsze - np. elementy szklane, takie jak drzwi szklane przesuwne potrafią być zarówno przyjemne dla oka jak i spełnią wszelkie normy techniczne i są najzwyklej w świecie wygodne, komfortowe w użytkowaniu.

kominek_domGniazda elektryczne w mieszkaniu

Nie o drzwiach szklanych chciałem jednak mówić. Również bezpośrednio kominki nie będą w tym wypadku obiektem moich przemyśleń. Chodzi mianowicie o gniazda elektryczne, które potrafią zepsuć cały urok, jaki skrzętnie budowaliśmy aranżując nasze wnętrze.

Mój znajomy postanowił zamontować w domu duże gniazdo, a dokładniej gniazdo pce, które w moich oczach zawsze było gniazdem "roboczym". Cóż, pomyślałem, że to jego wnętrze, więc niech je urządza jak chce (nie widziałem go wcześniej na oczy).

elzapIdealnie wkomponowane gniazda pce

Jakże się zdumiałem, gdy zobaczyłem, że wspomniany produkt idealnie został wkomponowany obok kominka. Wygląda to tak, jakby było ono pewnego rodzaju wyjściem "ciepła" od kominka. Obok kominka stoi rustykalna lampka, która jest zapalona zawsze wtedy, gdy kominek iskrzy się ogniem. Przykład ten pokazał mi, że nie wolno czegoś krytykować dopóki tego nie zobaczymy na własne oczy :)

Aranżacja wnętrza z kominkiem

Można zatem w aranżacji wnętrza, które zawiera kominek zastosować tak egzotyczny produkt jak gniazdo pce czy inne tego typu urządzenia. Co ciekawe można też montować w widocznych miejscach takie wynalazki elektryczne/elektroniczne jak SR2B202BD czy atv61 (tutaj cały sklep elektryczny). Jest to dla mnie zupełnie nowe, ale muszę przyznać, że bardzo ciekawe, interesujące doświadczenie i na pewno skorzystam z niego przy okazji remontu swoich czterech kątów.
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.