Najlepsze kominki narożne z jakimi miałem do czynienia.
Biokominki, kominki ekologiczne https://kominki.ratur.com.pl/
Powrót do: Hobby

Profesjonalne przyciemnianie lamp samochodowych


Każdemu właścicielowi auta zależy, aby jego samochód prezentował się wyjątkowo i nienagannie. Oprócz zadbania o karoserię i szyby, należy również pamiętać o kloszach pojazdu. Nawet niewielka ingerencja potrafi sprawić, że czterokołowiec będzie wyglądał niepowtarzalnie. Folia PPF to przełom na rynku auto detailingu. To nie tylko ochrona kloszy pojazdu, ale również możliwość przyciemnienia lamp samochodowych.

Co to jest folia PPF?

Folia PPF zabezpiecza osłonę reflektora przed kamieniami, piaskiem i zanieczyszczeniami drogowymi. Pełni funkcję ochronną, dzięki czemu lampy samochodowe będą wyglądać jak nowe przez długi czas. Poza tym w wyniku uszkodzeń mechanicznych nie ulegną zmatowieniu. Zaletą wspomnianej folii jest samoregeneracja. Oznacza to, że niewielkie rysy same się eliminują na skutek ciepła. Ponadto folia PPF ma też inne zastosowanie tj. przyciemnianie lamp samochodowych.

Po pierwsze – ochrona.

Klosze są uszkadzane przez drobinki piasku i niewielkie kamyki. Dzieje się to praktycznie podczas każdej jazdy. Mimo, że początkowo nie widać zmian na lampach, z czasem na skutek rysowania zaczynają matowieć. Zmatowione klosze to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale również obniżenie bezpieczeństwa na drodze (przez osłonę reflektora nie będzie przedostawał się wystarczający strumień światła).

Rozwiązaniem problemu rysowania lamp samochodowych jest folia PPF, której synonimem jest ochrona kloszy pojazdu. Dzięki samoregeneracji, raz wykonany zabieg będzie służył przez wiele lat (producent udziela 10-letniej gwarancji!).

Po drugie – tuning wizualny.

Przyciemnianie lamp samochodowych to trend utrzymujący się od wielu lat, zwłaszcza wśród posiadaczy sportowych aut i ekskluzywnych pojazdów. Stosując folię PPF właściciel dwuśladu otrzyma przydymione klosze z ich jednoczesnym zabezpieczeniem. Należy jednak mieć na uwadze obowiązujące przepisy i przyciemniać reflektory zgodnie z parametrami wskazanymi przez prawo.

Aplikację lepiej pozostawić specjaliście.

Choć wydawać by się mogło, że nałożenie folii nie jest trudne, lepiej powierzyć to profesjonaliście. Efekty wykonanego zabiegu będą widoczne przez najbliższych parę lat. Warto więc zainwestować w jakość i dobre wykonanie.

Przeczytaj więcej: www.majcher-team.pl/ochrona-i-przyciemnianie-kloszy.html
KOMENTARZE:

Brak komentarzy

Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.